ماشین سازی کیان صنعت

خدمات کیان صنعت

1. طراحی و مدل سازی خطوط تولید صنعتی

مدل های کلاسیک برای طراحی خطوط تولید از هدف متعادل کردن خط به منظور بهبود توان عملیاتی پیروی می کنند. امروزه، توسعه فرآیندهای پایدار یک جنبه استراتژیک برای صنعت تولید است و موضوع اصلی در پروژه‌های نوآوری فعلی است. تولیدکنندگان صنعتی به دلیل هزینه ها و اثرات زیست محیطی مصرف انرژی، مدل های کم مصرف را مطالعه می کنند.

آخرین روند مدل های طراحی و بهینه سازی شامل مدیریت ماشین های قابل تنظیم مجدد، سیاست های خاموش، کنترل بافر و غیره برای افزایش استحکام و مدولار بودن خطوط تولید و کاهش مصرف انرژی است.

2. ساخت و تولید ماشین آلات و دستگاه ها

مدل های کلاسیک برای طراحی خطوط تولید از هدف متعادل کردن خط به منظور بهبود توان عملیاتی پیروی می کنند. امروزه، توسعه فرآیندهای پایدار یک جنبه استراتژیک برای صنعت تولید است و موضوع اصلی در پروژه‌های نوآوری فعلی است. تولیدکنندگان صنعتی به دلیل هزینه ها و اثرات زیست محیطی مصرف انرژی، مدل های کم مصرف را مطالعه می کنند. آخرین روند مدل های طراحی و بهینه سازی شامل مدیریت ماشین های قابل تنظیم مجدد، سیاست های خاموش، کنترل بافر و غیره برای افزایش استحکام و مدولار بودن خطوط تولید و کاهش مصرف انرژی است.

3. بررسی و ارائه مدل برای بهینه سازی

یک سیستم تولید رباتیک حداقل شامل یک ربات – به عنوان وسیله جابجایی مواد -، یک همکار با ربات انسان یا ربات مستقل و برخی سیستم های مرتبط دیگر است. با توجه به فقدان تجزیه و تحلیل کامل و فهرست مقالات اخیر رباتیک که از تکنیک های بهینه سازی استفاده می کنند.

4. تعمیر و نگهداری دستگاه های صنعتی

تجهیزات صنعتی در اشکال مختلف در هنگام تعمیر و نگهداری سزاوار توجه زیادی هستند. چه تجهیزات معدن، کشاورزی، یا قطعات ساختمانی، تعمیر و نگهداری در هنگام تلاش برای عمر طولانی ماشین آلات مهم است.خرابی ها اتفاق می افتد، اما حفظ هزینه های گران قیمت جایگزین باید از طریق تعمیر و نگهداری منظم دنبال شود. در اینجا چند نکته برای نگهداری وجود دارد تا مطمئن شوید تجهیزات شما تا زمانی که لازم است دوام می آورند و سپس برخی از آنها.

دریافت مشاوره تخصصی
طراحی و ساخت انواع ماشین های صنعتی